با کلیک کردن بر روی گزینه حساب کاربری شما به صفحه ورود به پنل کاربری خواهید رفت که سپس با کیلک کردن بر روی گزینه ثبت نام در سایت و انتقال به صفحه عضویت در سایت، شما میتوانید با تکمیل کردن اطلاعات خواسته شده در سایت دکوتولز عضو شوید.

شما پس از ثبت نام در سایت و انجام مراحل لازم و تکمیل اطلاعات خود، میتوانید با کلیک کردن بر روی گزینه حساب کاربری و انتقال به صفحه ورود به سایت و سپس تکمیل فیلد های مورد نظر وارد پنل کاربری خود شوید.

پس از ورود به پنل کاربری، شما میتوانید از طریق تب ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایید.

با کلیک بر روی گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام و وارد کردن شماره موبایل خود، رمز عبور جدید برای شما ارسال خواهد شد.

بله، قبل از خرید شما میبایست طبق مراحل ذکر شده یک حساب کاربری ایجاد کنید.

بعد از ورود به حساب کاربری خود، کالای مد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید ، پس از انتخاب آدرس خود ، نوع حمل و نقل و شیوه پرداخت ، سفارش شما ثبت خواهد شد و سیستم کد سفارش شما را نمایش خواهد داد.

با ورود به پنل کاربری خود و انتخاب تب سفارشات من ، میتوانید تاریخچه سفارشات خود را مشاهده کنید.

شما از طریق وب سایت و از طریق شماره تماس های کارشناسان فروش شرکت می توانید خرید خود را انجام دهید و پس از تایید و ثبت سفارش محصولات خریداری شده ، برای  شما توسط انبار های مربوط ارسال خواهد شد . هرگونه ثبت سفارش یا عدم موجودی را میتوانید از طریق راه های زیر پیگیری نمایید . 

آدرس : شیراز ، چهار راه هنگ ، روبروی بانک ملی 

تلفن : 07132344440 الی 42

فاکس : 32336377

ایمیل : info@decootools.com

برای ثبت سفارش محصولات از طریق تلفن می توانید از طریق شماره تلفن های زیر اقدام بفرمایید :

تلفن : 07132344440 الی 42

فاکس : 32336377

با ورود به صفحه "سفارش های من و انتخاب گزینه ی "جزییات" سفارش مورد نظر را انتخاب کنید و سپس با زدن گزینه ی"ثبت نظر" نظر خود را ثبت کنید.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

در صورتی که تا تاریخ انتخابی شما برای ارسال ،کالا آماده ارسال نشود، صبح همان روز پیامکی برای شما جهت اطلاع رسانی تاخیر تحویل سفارش ارسال می شود.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت دکوتولز می باشد. طراحی سایت و سئو : سیرن