درباره ما

نمایندگی انحصاری ابر و اسفنج شمال با نام تجاری دکوتولز از سال 1391  فعالیت خود را با کالای ابر و اسفنج شروع کرده و رفته رفته با توجه به توسعه فضای کاری خود کالاهای مورد نیاز تولید کنندگان مبلمان، ابزار فروشان و تولیدکنندگان کابینت را تامین و به صورت گسترده اقدام به پخش و فروش آنها نموده است.
حال با توجه به سطح گستره فعالیت این واحد بازرگانی با افتخار اعلام می‌دارد که توانایی تامین و پخش انواع ابر و اسفنج و تشک، یراق‌آلات و ملزومات مبلمان، یراق‌آلات کابینت را در سطح کشور دارد.

فروشگاه آنلاین دکوتولز

در میان فروشگاه‌های اینترنتی ابزار، دکوتولز تلاش کرده است، متنوع‌ترین سبد خرید در میان برندهای مطرح ابزار را فراهم کند. دامنه محصولات موجود در وب‌سایت از ابزار‌های برقی و شارژی گرفته تا ابزارهای ایمنی و ابزار‌های کار با چوب و تجهیزات مربوط به مبلمان را در بر می‌گیرد. در وب‌سایت دکوتولز به سادگی قادر خواهید بود، از مطرح‌ترین برندهای ابزار در سراسر دنیا، با اطمینان از اصالت کالا خرید کرده و مزایای خرید اینترنتی ابزارآلات دکوتولز بهره‌مند شوید. چرا که این مجموعه همواره تلاش داشته است، با ارائه کالای اصلی و با کیفیت مشتریان خود را راضی نگه دارد.